
Zbog visokih temperatura i vremenskih uvjeta, od slijedećeg tjedna, točnije od ponedjeljka 29. lipnja, odvoz otpada na području naše usluge obavljati će se od ranih jutarnjih sati, s početkom već od 4:00 sata.
Kako bi pražnjenje spremnika bilo izvršeno prema rasporedu, molim korisnike da spremnike za odvoz iznesu večer prije predviđenog termina ili najkasnije do 4:00 sata ujutro na dan odvoza.
Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji.